www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Jam rikthyer në Islam


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja425Mon Jan 05, 2009 5:31 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Intervistë me ish-moderatoren e kanalit muzikor MTV


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja384Mon Jan 05, 2009 5:30 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Burri im i dashur


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja504Mon Jan 05, 2009 5:26 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  A ke dhuruar akoma sadaka për trupin tënd?


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja442Mon Jan 05, 2009 5:25 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Falënderimi i takon Allahut


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe522Mon Jan 05, 2009 5:19 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Për ty vëlla…!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe534Mon Jan 05, 2009 5:17 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Një tregim i mrekullushëm


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe499Mon Jan 05, 2009 5:16 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Xhelozia dhe kurimi i saj


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1765Mon Jan 05, 2009 5:15 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Mos e nënçmo dynjanë!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe424Mon Jan 05, 2009 5:10 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Qytetit tim


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe590Mon Jan 05, 2009 5:09 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Mos gënjej qoftë edhe në shaka!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe591Mon Jan 05, 2009 5:08 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Një Diskutim për Hixhabin


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe884Mon Jan 05, 2009 4:54 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  makarona ndryshe


Kuzhina0fatime1198Sun Dec 14, 2008 2:13 am
fatime Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  zoz orange me mish t epules


Kuzhina0fatime624Sun Dec 14, 2008 2:07 am
fatime Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  brum per lloj lloj torte


Kuzhina0fatime4899Sun Dec 14, 2008 2:00 am
fatime Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Foto islame


Foto Islame0Motraislam670Sun Dec 14, 2008 12:17 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Nena ime me nje sy!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe446Sat Dec 13, 2008 3:20 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Miku i panjohur në mesin e motrës sime


Gruaja dhe Familja në Islam0TiNuSHe411Sat Dec 13, 2008 1:55 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Kam dëgjuar se njeriu që sëmuret të martën dhe të premten shërohet...!


Pytje edhe Përgjigje0TiNuSHe679Sat Dec 06, 2008 2:40 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  A bën “me shkru te hoxha” apo jo?


Pytje edhe Përgjigje0TiNuSHe886Sat Dec 06, 2008 2:39 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  ZALLI DHE GURI‏


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja487Wed Dec 03, 2008 12:10 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Foto islame


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Foto Islame32Motraislam3407Tue Dec 02, 2008 7:56 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Këshilla për te ndaluar rënien e flokeve !


Shëndeti0Motraislam2809Sun Nov 30, 2008 2:12 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Sëmundjet e dhëmbëve rrezik për zemrën


Shëndeti0Motraislam1261Sun Nov 30, 2008 2:10 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Me ujë kundër rrudhave


Shëndeti0Motraislam825Sun Nov 30, 2008 2:09 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Dashuria për nënën


Sira dhe histori të ndryshme0Motraislam1846Sun Nov 30, 2008 1:29 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Të ftohta, por mmm... tepër të shijshme


Kuzhina0Motraislam770Sat Nov 29, 2008 3:25 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Ëmbëlsirë me çokollatë


Kuzhina0Motraislam783Sat Nov 29, 2008 3:19 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Një rrëfim mbi dashurinë më të bukur ndërmjet dy njerëzve


Sira dhe histori të ndryshme0Motraislam599Sat Nov 29, 2008 3:06 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Mos, para fëmijëve!


Këshilla0Motraislam801Sat Nov 29, 2008 3:03 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Përgjegjësitë ndaj te tjerëve


Këshilla0Motraislam709Sat Nov 29, 2008 3:00 am
Motraislam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën


Shëndeti0TiNuSHe715Sat Nov 29, 2008 2:40 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Si ta ruash rinine ?


Shëndeti0TiNuSHe1460Sat Nov 29, 2008 2:39 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Jeta e saj përfundoi në valët e Adriatikut


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe598Fri Nov 28, 2008 2:13 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  A mos i kemi harruar?!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe601Mon Nov 17, 2008 7:56 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Konaku i shendoshe me vjeherr e nuse te devotshme -


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe2326Sun Nov 16, 2008 4:13 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Thenje nga Selefët rreth Dijes


Sira dhe histori të ndryshme0Bursa_Misafiri634Sun Nov 16, 2008 4:03 am
Bursa_Misafiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Pulë me Arra


Kuzhina0Bursa_Misafiri619Sun Nov 16, 2008 4:00 am
Bursa_Misafiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Fjalë të arta nga të parët tanë të devotshëm


Këshilla0Bursa_Misafiri941Sun Nov 16, 2008 3:58 am
Bursa_Misafiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  A deshironi edhe ju te jeni human ne rruge te Krijuesit


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe443Sat Nov 15, 2008 9:50 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  100 Këshilla të vlefshme


Këshilla0TiNuSHe1958Sat Nov 15, 2008 2:46 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Mos e filloni ditën me kafe


Këshilla0TiNuSHe854Sat Nov 15, 2008 12:54 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Ata që flenë më shumë, vdesin më herët, cilat janë arsyet


Filozofi & psikologji0TiNuSHe1236Sat Nov 15, 2008 12:33 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Cka eshte Depresioni dhe si ti shmangemi?


Filozofi & psikologji0TiNuSHe9999Sat Nov 15, 2008 12:22 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Krem orizi me qumësht dhe karamele me rozmarinë


Kuzhina0TiNuSHe711Fri Nov 14, 2008 6:03 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Jam e zhgënjyer dhe e lënduar, më këshilloni!


Pytje edhe Përgjigje0TiNuSHe685Sat Nov 08, 2008 12:15 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Unë e dua atë por ai s’i respekton shumë kushte islame


Pytje edhe Përgjigje0TiNuSHe491Sat Nov 08, 2008 12:12 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  ‘Kismetin’ a e bën njeriu apo është i caktuar nga Zoti?


Pytje edhe Përgjigje0TiNuSHe1547Sat Nov 08, 2008 12:09 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Allahu është i pasur, ju jeni të varfër


Këshilla0TiNuSHe787Fri Nov 07, 2008 10:19 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net - Faqe 2 Empty

  Urtësia e sprovave


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe484Fri Nov 07, 2008 10:16 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kërce tek: