www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Hyrja ne PC pa password Guest

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bursa_Misafiri

Bursa_Misafiri

Numri i postimeve : 12
Location : Ne Dunjane e Rrejshme
Registration date : 17/10/2008

Hyrja ne PC pa password Guest Empty
MesazhTitulli: Hyrja ne PC pa password Guest   Hyrja ne PC pa password Guest EmptyFri Oct 17, 2008 2:53 am

Hyrja ne PC pa password Guest

Hyrja ne PC pa password Guest
________________________________________
Hyrja ne PC pa password Guest
1.kur e hapni kompjuterin del welcome edhe per ta shkruajtur passwordin
ne ate moment kur e lyp kompjuteri passwordin nga ju shtypni ctrl alt dhe delete ,
ctrl dhe alt duke i mbajtur shtypur dhe deleten e shtypni dy her dhe del diqka tjeter
2. Ku shkruan (user name):shkruani administrator
3.ndersa passwordin ku e lyp leni zbrazet dhe mbasi te shkruani administrator te
user name: shtypni enter dhe kompjuteri do te hapet por hapet nga administratori dhe pastaj
4.shkoni start, Settings,control panel,user accounts dhe aty na del guest dhe emri i atij personit se
si e ka bere emrin e kompjuterit pastaj klikoni te emri i atij personit dhe aty del change
name new password etj etj ju shkoni remove password dhe kur e beni kete punim e restartoni
kompjuterin dhe më nuk iu kerkon Password.
Verejteje! Nese gjate formatizimit te Kompjuterit personi i ka krijuar Password Guest
kjo menyre nuk funksionon


Kto Poste qe i boj Dikush Dikush i din po Dikush Diksuh nuk i din e per qata qe nuk din msohen e ata qe din e perserinin leximin se harrojn hhhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ravza-gul.tk
 
Hyrja ne PC pa password Guest
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: