www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Ndreqe Msn Messenger Mos me qit Dont send

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bursa_Misafiri

Bursa_Misafiri

Numri i postimeve : 12
Location : Ne Dunjane e Rrejshme
Registration date : 17/10/2008

Ndreqe Msn Messenger Mos me qit Dont send Empty
MesazhTitulli: Ndreqe Msn Messenger Mos me qit Dont send   Ndreqe Msn Messenger Mos me qit Dont send EmptyFri Oct 17, 2008 2:58 am

Ndreqe Msn Messenger Mos me qit Dont send
________________________________________
Koheve te fundit Msn Messenger Ka problem e pe qet dont send kshtu qe qe mos me qit mo shkojm kshtu ::


Shkojm START>CONTOL PANEL>SECURITY CENTER>WINDOWS FIREWALL>EXCEPTIONS>Edhe programet qe jan me ato shenja te bera ja u hiqni edhe OK,nje nder ato programe osht edhe MSN
___________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ravza-gul.tk
 
Ndreqe Msn Messenger Mos me qit Dont send
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: