www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Si ta Pastrojm Pc-ne nga faqet e mbetura(Mbeturinat e NETIT)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bursa_Misafiri

Bursa_Misafiri

Numri i postimeve : 12
Location : Ne Dunjane e Rrejshme
Registration date : 17/10/2008

Si ta Pastrojm Pc-ne nga faqet e mbetura(Mbeturinat e NETIT) Empty
MesazhTitulli: Si ta Pastrojm Pc-ne nga faqet e mbetura(Mbeturinat e NETIT)   Si ta Pastrojm Pc-ne nga faqet e mbetura(Mbeturinat e NETIT) EmptyFri Oct 17, 2008 2:59 am

Si ta Pastrojm Pc-ne nga faqet e mbetura(Mbeturinat e NETIT)
________________________________________
Selam Alejkum
Nje Mesim i shkurt se si ti heqim Mbeturinat e netit nga Pc-ja:
Shkojm START
pastaj shko RUN
pastaj aty e shkruajm keshtu %TEMP%
te qelet nje faqe(folder)dhe krejt ato sende qa jon aty mbrenda ne folder duhet mi shly (Selektoj edhe Delite) .
Nese hyni perseri ne net perseri ai folderi shkon duke u mbushur keshtu besoj se isha i kjart nese nuk e kuptoni e bej nje VIDEO TUTORIAL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ravza-gul.tk
 
Si ta Pastrojm Pc-ne nga faqet e mbetura(Mbeturinat e NETIT)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: