www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Krijo Nick Per Msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Krijo Nick Per Msn Empty
MesazhTitulli: Krijo Nick Per Msn   Krijo Nick Per Msn EmptyFri Oct 17, 2008 3:01 am

Co Dikujt Qe Ke Online Shum Dridhje Ne Msn ( Nudge )

http://www.h4cky0u-filez.org/8661952

Krijo Nick Per Msn ( кяιנσ иι?к ρєя мѕи )

http://members.chello.nl/m.vandeven11/omvorm_unicode.html

Nese jav ka bo dikush freeze ne e-mailin ton ka zgjedhje edhe per ket vetem veproni kshtu vetem shkoni ne start mandej run edhe e shkruni kete


RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
Shkarko Msn messenger ne shqip vetem duke klikuar me poshte,-pervec

kesaj ju duhet qe me pare te keni instaluar versionin e tille te Msn dhe me pas messengeri ne shqip
instalohet vet duke qen edhe instalimi ne shqip,klikoni me poshtemegaupload.com/de A5LZPO9Z
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Krijo Nick Per Msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: