www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Internet Explorer 7 Beta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Internet Explorer 7 Beta Empty
MesazhTitulli: Internet Explorer 7 Beta   Internet Explorer 7 Beta EmptyFri Oct 17, 2008 3:05 am

Eshte verzioni me i ri Microsoft Internet Explorer qe do te zavendsoje Internet Explorer 6.2.Verzioni me i ri ka te integruar edhe Sekurite Menaxher,Tools te zgjeruara ne krahasim me verzionin paraprak.Me fillim te vitit 2007 pritet qe Microsoft te lansoje ne treg edhe modelin me te ri i njohur si Windovs VISTA qe do te zavendsoje Windovs XP.

http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/default.mspx
__________________
Bota nuk ka nevoje per lotet e tua te i linde lulet,po per buzeqeshjen tende te i beje te celin...

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Internet Explorer 7 Beta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: