www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Çbllokues kodesh per celularet nokia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Çbllokues kodesh per celularet nokia Empty
MesazhTitulli: Çbllokues kodesh per celularet nokia   Çbllokues kodesh per celularet nokia EmptyFri Oct 17, 2008 3:07 am

ky program ju sherben kur i keni harruar kodin celularit tuaj dhe ju ka mbetur me kod fjala behet per NOKIA .. dhe ne celulare duhet te shkruash *#06# dhe del nje kod ate kodin duhet ta shkruani tek ky programi dhe ju jepet kodi i zhbllokimt ..

Linku : http://h4cky0u-filez.org/6542123
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Çbllokues kodesh per celularet nokia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: