www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Flisni 3000 Minuta Free

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Flisni 3000 Minuta Free Empty
MesazhTitulli: Flisni 3000 Minuta Free   Flisni 3000 Minuta Free EmptyFri Oct 17, 2008 3:09 am

Ja Nje Menyre Per Te Telefonuar Nga Kompjuteri Juaj 3000 Min Falas me Ameriken dhe Canada :

Shkarko programin ooVoo ne kete link : http://www.oovoo.com/download/oovoosetup.exe

Instalo Programin

klikoni Tek Get a now ooVoo acount

Plotesoni Te dhenat ..

dhe mundeni te flisni me cdo numer telefoni amerikan ose canada ..

-------------

ToTo By DaNZeL

FlashcRew's

2008
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Flisni 3000 Minuta Free
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: