www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Programimi në C dhe C++ (Liber)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Programimi në C dhe C++ (Liber) Empty
MesazhTitulli: Programimi në C dhe C++ (Liber)   Programimi në C dhe C++ (Liber) EmptyFri Oct 17, 2008 3:09 am

Pas shumë kërkesash, na është dhënë mundësia që t'u sjellim në forum librin Programimi në C dhe C++ nga autori Salih Mripa, ing. i dipl.

Librin e kemi sjellë në forum për ata persona që kanë dëshirë të mësojnë për informatikën, por nuk kanë mundësi t'i blejnë librat në Shqipëri. Printimi i librit është i ndaluar dhe nqs ju vjen në ndihmë, kontaktoni autorin ose shtëpinë botuese Phoenix për pikat e shitjes.

Librin mund ta lexoni në formatin PDF me programin Acrobat/Adobe Reader, versionin 5.0 e lart. Për ta ruajtur librin në kompjuter, klikoni me butonin e djathtë dhe zgjidhni "save target as...".

Falenderojmë z. Salih Mripa për këtë libër dhe shpresojmë se do ju vijë në ndihmë.

Libri: Programimi në C dhe C++ (6 MB)

1. Në faqen që do hapet, shtypni butonin "free" në fund të faqes dhe prisni sa numri i sekondave të shkojë në zero
2. Shkruani shkronjat ngjyra-ngjyra në kutinë e bardhë
3. Shtypni butonin "Download from Mirror ..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Programimi në C dhe C++ (Liber)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: