www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Kunder Sulm Programe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Kunder Sulm Programe Empty
MesazhTitulli: Kunder Sulm Programe   Kunder Sulm Programe EmptyFri Oct 17, 2008 3:20 am

Distributori Auditor Antihack Paketa Back Track,eshte Verzioni me i ri i cili permban ne vete Antiviren Programe me te sotisfikuar.Provat e deritanishme kan tregu rezultate marremendese,si ne antiviren paketa nga keqperdorues poashtu edhe ne lemin e Web sulmeve(Atack).Karaktersitike e ketij programi eshte,jo vetem qe nuk lejon depertim te viruseve ne Hardwer,por paralajmeron Administratoret parakohe nga ndonje sulm i mundshem nga keqperdorues te ndryshem,dhe kethim prapa te cdo permbajtje apo tentative per Hack sulme,si dhe reklama te padeshirueshme dhe eliminim sistematike te cdo virus pakete.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Kunder Sulm Programe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: