www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 ME qu sms text message falas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Motraislam

Motraislam

Numri i postimeve : 97
Registration date : 17/10/2008

ME qu sms text message falas Empty
MesazhTitulli: ME qu sms text message falas   ME qu sms text message falas EmptySat Oct 18, 2008 12:21 am

mas pari flm qe pi vizitoni qit tem qe e qela.... edhe kit pun jom ka e boj per shqiptart qe adhurojin qisi sene free,belesh,pa rape

1.mas pari shkoni en: http://www.callwave.com/sms/sms.asp

en qat web shkon e klikon "add a google gadget"/ masnej add to google/

2.tashti shon edhe e bone homepage: http://www.google.com/ig (ma kallaj osht qishtu)

3.hin en internet explorer ose naj browswer qeter edhe pret pak, masnej thapek google me disa gadgetsa njo prej tyne osht: callwave SMS

4. regjistrohesh tu e shkru numrin ton tmobilit p.sh +37744 edhe masnej numri/ja bon country monaco/pinin 0000 (kater xerro)/edhe masnej en qat numer tvjen verification code edhe at numer e shkrun/

5.kur ta aktivizon komplet masnej e ki krejt let viq hin en internet explorer edhe e shkrun numrin e kuj pe don me ja qu sms, ja bon international, e shkrun mesazhin shka pe don me shkru edhe e prek send

p.s. i ki 5 sms-a en dit me ni numer, nqofse don me ja perdor najkuj qeter mobilin (p.sh. vllavit a najkuj) e bon t'njejten procedur viq masnej t'bjen mi pas 10 ose 15 ose ma shum sms-a en dit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ME qu sms text message falas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: