www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Motraislam

Motraislam

Numri i postimeve : 97
Registration date : 17/10/2008

Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme   Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme EmptySat Oct 18, 2008 12:26 am

Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme

Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme nese doni te mesoheni nese nuk e dini atehet shkoni sipas kesaj:

1.Start-All Programs-Accessories-System Tools-Character Map
2.E hap Character Map
3.I zgjedh shkronjat qe i deshiro ti
4.Pastaj e ban Copy te cilen e ke ne pjesen e postme ne anen e djatht
5.Pastaj shkon tek E-mail tek Personald Settings edhe e ban Paste

Dhe pastaj shkronjat qe i keni zgjedh ju ateher do te dalin si Nick name e juaj
Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta bejm nick name me shkronja te ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: