www.Rinia4umer.net

www.Rinia.forumotion.com
 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share | 
 

 Tatli.........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

avatar

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

MesazhTitulli: Tatli.........   Fri Oct 24, 2008 7:26 am

Përbërësit:
-2 ve,
-2 filxhana kos,
-2 pako kokos,
-15 lugë miell dhe
-2 peciva.

Shërbeti: 8 gota sheqer dhe 4 gota ujë.

Përgatitja: Të gjitha këto i përzien dhe i bën gogla të vogla. Pasi të pjeken ja qet shërbetin (të nxehta dyjat)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rinia.forumotion.co.uk
 
Tatli.........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Kuzhina-
Kërce tek: