www.Rinia4umer.net

www.Rinia.forumotion.com
 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share | 
 

 Dergo 30 Sms Ne Dite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

avatar

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

MesazhTitulli: Dergo 30 Sms Ne Dite   Thu Oct 30, 2008 3:23 am

Ketu Ekini ni Link Ku Mundeni Ti Dergoni 30 SmS Free Keshtu Qe Klikoni Ne Kit Link http://www.talksms.com/kat/000031.asp
ok tash ju tregoj si te veproni kur te hini ne kit link ekini aty Country: ketu e qitni shteti ne cilin ven ini tash per val 900 duhet me qit monaco edhe posht e shkruni numrin tuaj se ekini edhe shkon next edhe ju del faqja me u rigjistru edhe jepni kodin ekini nelt dy here passowrdin edhe ma posht e shkruni 10000 edhe prap shkoni next edhe ju vjen ni kod ne numrin tuaj e shkruni aty edhe u kry vellazen

_________________
Çdo natë e errët e ka mbarimin e ndritshëm!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rinia.forumotion.co.uk
 
Dergo 30 Sms Ne Dite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: