www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Sms Falas sa dush pa regjistrim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Sms Falas sa dush pa regjistrim Empty
MesazhTitulli: Sms Falas sa dush pa regjistrim   Sms Falas sa dush pa regjistrim EmptyThu Oct 30, 2008 3:51 am

Kjo eshte ni faqe per dergimin e sms nga PC ne mob shume faqe e mir sepse nuk vyn as regjistrim.Vetem veproni sipas fotove qe kam paraqitur

KJo shkon drejeprdrejte ne drgimin e sms
http://www.smsgott.de/free_sms_versand.html
Ndersa kjo fillon ne home page pastaj aty larte e ke Free SMS Versand klikon aty edhe vazhdon keshtu

_________________
Çdo natë e errët e ka mbarimin e ndritshëm!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Sms Falas sa dush pa regjistrim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: