www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Fytyre pa Ndricim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Fytyre pa Ndricim Empty
MesazhTitulli: Fytyre pa Ndricim   Fytyre pa Ndricim EmptyTue Nov 04, 2008 4:05 am

shkurtert fytyra ka nje ndricim, sodomos hunda. Meqe kjo gje nuk eshte e rralle, ne kemi pyetur disa lexues se si veprojne ne kete rast.

Kur pregatitemi per nje mbremje jasht, ose thjesht ne jeten tone ditore, bejme tualet dhe pas nje kohe te shkurtert fytyra ka nje ndricim, sodomos hunda. Meqe kjo gje nuk eshte e rralle, ne kemi pyetur disa lexues se si veprojne ne kete rast.

“Me ka then mami qe te lyej pambukun me alkol dhe te pastroj fytyren me te, gjithmone e bej dhe nuk kam e kam me problem.”

“Bej nje maske me veze dhe sheqer, i ben mire te gjitheve!”

“Nje here ne jave une perzjej lengun e portokallit me te bardhen e vezes edhe lyej fytyren per

_________________
Çdo natë e errët e ka mbarimin e ndritshëm!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rinia.forumotion.co.uk
 
Fytyre pa Ndricim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Këshilla-
Kërce tek: