www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Kopshti i zemres

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TiNuSHe

TiNuSHe

Numri i postimeve : 281
Registration date : 16/10/2008

Kopshti i zemres Empty
MesazhTitulli: Kopshti i zemres   Kopshti i zemres EmptyFri Oct 17, 2008 1:51 am

Zemra eshte ndertuar ne menyre mahnitese,eshte keshtjelle e mbrojtur shume mire,kopsht i begatshem ku nuk mbaron miresia e nuk shteret burimi i tij.Kopshti i trupit nuk qendron gjate por thahet dhe shkermoqet dhe i zoti do te therrase:- "O i mjeri une!" ndersa kopshti i zemres mbetet i gjelbert e frytdhenes dhe i zoti do te therrase:- "O i lumi une!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rinia.forumotion.co.uk
 
Kopshti i zemres
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Sira dhe histori të ndryshme-
Kërce tek: