www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Linku per me dit se kush te ka ba block dhe delete...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bursa_Misafiri

Bursa_Misafiri

Numri i postimeve : 12
Location : Ne Dunjane e Rrejshme
Registration date : 17/10/2008

Linku per me dit se kush te ka ba block dhe delete... Empty
MesazhTitulli: Linku per me dit se kush te ka ba block dhe delete...   Linku per me dit se kush te ka ba block dhe delete... EmptyFri Oct 17, 2008 2:56 am

Linku per me dit se kush te ka ba block dhe delete...www.blockstatus.com - pasi te hyni ne kete link, aty ua qet me e dhan e-mail adresen dhe passwordin tuaj,
ju duhet ti jepni keto te dhana, e-mailin dhe paswordin, dhe automatikisht ju mbyllet
e-mail adresa juaj !...dhe ju del aty se kush ua ka ba bllok dhe delete Very Happy

Tung Valeriana AJDINI Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ravza-gul.tk
 
Linku per me dit se kush te ka ba block dhe delete...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Interneti dhe kompjuteri-
Kërce tek: