www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share
 

 Kthimi i burrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arjetaNumri i postimeve : 1
Registration date : 25/10/2012

Kthimi i burrit Empty
MesazhTitulli: Kthimi i burrit   Kthimi i burrit EmptyThu Oct 25, 2012 10:23 pm

selam alejkum
Jam nje nene me 3 femij te vegjel kam pasur shumm grindje me burrin dhe ai tash eshte larguar. i jam lutur shume , gjunjezuar, i kam dhan besen fjalen , premtimin, i jam betuar ne zot , tek femijet qe ska per te degjar fjal te keqe nga une qe te mos largohesh nga ne por ai nuk i ka degjuar lutjet e mia dhe esht larguar.. nese keni mundesi dhe ju lutem shume cila eshte duaja e pershtatshme per te kthyer burrin tek femijet e tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kthimi i burrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Pytje edhe Përgjigje-
Kërce tek: