www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Kthimi i burrit


Pytje edhe Përgjigje0arjeta877Thu Oct 25, 2012 10:23 pm
arjeta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  është vetëvrasja mëkat i madh?


Pytje edhe Përgjigje1TiNuSHe1505Thu Dec 03, 2009 9:27 pm
ueida Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Gjetja e IP-se se dikujt gjate chatit me MSN messenger


Interneti dhe kompjuteri1Bursa_Misafiri1586Mon May 11, 2009 12:00 am
fatime Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Jeta e Muhammedit (a.s) Dokumentar Në Gjuhen Shqipe


Vidio prej youtube0TiNuSHe1392Mon May 04, 2009 1:55 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Ku e Ke Mbulesen ?


Vidio prej youtube0TiNuSHe1305Mon May 04, 2009 1:52 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Dita e gjykimit


Vidio prej youtube0TiNuSHe1286Mon May 04, 2009 1:49 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  *** Pse nuk Falesh ***


Vidio prej youtube0TiNuSHe1254Mon May 04, 2009 1:47 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Reshat Arbana - Letra e nenes


Vidio prej youtube0TiNuSHe1784Mon May 04, 2009 1:43 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Shpirti Lenduar


Vidio prej youtube0TiNuSHe1835Mon May 04, 2009 1:36 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  05 (I) E MORA FËMIJËN E LËNË NË DERËN E XHAMISË - RADIO MEGAVOX 100.9 MHz, GJILAN, KOSOVË


Vidio prej youtube0TiNuSHe1207Mon May 04, 2009 1:29 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  ARTAN BUNJAKU (RADIO MEGAVOX, GJILAN, KOSOVË) - INCIZIM PRIVAT - LETRA E NËNËS


Vidio prej youtube0TiNuSHe2299Mon May 04, 2009 1:19 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Reshat Arbana - Zgjohu(pjesa e pare)


Vidio prej youtube0TiNuSHe1284Sun May 03, 2009 8:18 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Nënë mos lejo që ata të më marrin


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1350Sat May 02, 2009 2:34 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Umu Sulejm (Nëna e Sulejmit)


Gruaja dhe Familja në Islam0TiNuSHe1146Fri Apr 24, 2009 1:02 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  PËRSE KËSHTU?


Gruaja dhe Familja në Islam0TiNuSHe1279Fri Apr 24, 2009 12:59 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Disa rregulla të mirsjelljes


Gruaja dhe Familja në Islam0TiNuSHe1318Fri Apr 24, 2009 12:57 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Çfarë i pëlqeu sahabëve më së shumti në dynja?


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1219Sat Feb 21, 2009 5:54 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Xhelozia për vëllain apo motrën e vogël…


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1652Sat Feb 21, 2009 5:52 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Pendohu motër!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1177Sat Feb 21, 2009 5:50 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Pranoi Islamin, bëri sexhde dhe vdiq


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1371Sat Feb 21, 2009 5:48 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  E dyta magjia e dashurisë


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe9999Thu Feb 19, 2009 6:17 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  E para: Magjia e ndarjes


Sira dhe histori të ndryshme1TiNuSHe9999Thu Feb 19, 2009 6:13 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Gjykimi për magjinë në sheriatin Islam


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1829Thu Feb 19, 2009 6:05 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Si e thërret xhindin magjistari?


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe2292Thu Feb 19, 2009 6:03 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Thënie të dijetarëve


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe2360Thu Feb 19, 2009 5:59 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Argumentet për ekzistencën e magjise


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1907Thu Feb 19, 2009 5:58 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Magjia ne dritën e kuranit dhe sunetit.


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1864Thu Feb 19, 2009 5:57 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Njohja e magjise


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe1950Thu Feb 19, 2009 5:56 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Magjia, syri i keq dhe shërimi i tyre!


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe5949Thu Feb 19, 2009 5:55 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe6985Thu Feb 19, 2009 5:54 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Ditet e ftohta, shtojne sinozitet dhe bajamet


Shëndeti0Muslimanja1774Mon Feb 16, 2009 4:10 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Arra dhe dieta mesdhetare luftojne sindromin metabolik


Shëndeti0Muslimanja1633Mon Feb 16, 2009 4:09 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Dieta qe mbron nga kanceri i prostates


Shëndeti0Muslimanja1973Mon Feb 16, 2009 4:06 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Gerhitja e forte mund te shkaktoje goditje cerebrale


Shëndeti0Muslimanja1745Mon Feb 16, 2009 4:05 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Aspirina kuron 70 për qind të sëmundjeve te gratë


Shëndeti0Muslimanja1702Mon Feb 16, 2009 4:04 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  12 fakte qe duhet ti dime per aspirinen


Shëndeti0Muslimanja1202Mon Feb 16, 2009 4:03 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Vaksinimi s’është mënyra e vetme për të parandaluar gripin


Shëndeti0Muslimanja600Mon Feb 16, 2009 4:02 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Përse kollitemi dhe teshtijmë


Shëndeti0Muslimanja1279Mon Feb 16, 2009 4:01 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  "GRUAJA QË FLET ME KURAN"


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja806Mon Feb 16, 2009 3:50 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Nëna e ngratë


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja520Fri Feb 13, 2009 7:10 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  S’ka rëndësi nëse të dëgjojnë apo të kundërshtojnë, ti vazhdo misionin tënd!


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja486Fri Feb 13, 2009 6:16 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Festa e shën valentinit


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja591Tue Feb 10, 2009 4:20 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Foto Islame


Foto Islame0Muslimanja1186Tue Jan 13, 2009 10:22 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Foto islame per Msn


Foto Islame0Muslimanja4536Tue Jan 13, 2009 10:12 pm
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Dashnori dhe kryqi


Sira dhe histori të ndryshme0TiNuSHe773Sun Jan 11, 2009 4:17 am
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  FETVA PER JETEN FAMILJARE TE MUSLIMANIT


Këshilla0TiNuSHe1992Fri Jan 09, 2009 7:42 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Hadithe të ndryshme të Muhamedit s.a.v.s.


Këshilla0TiNuSHe9999Fri Jan 09, 2009 7:40 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Motër e dashur: NDAL


Këshilla0TiNuSHe1002Fri Jan 09, 2009 7:25 pm
TiNuSHe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Kur'ani mrekullia e përjetshme


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja499Mon Jan 05, 2009 5:34 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - www.Rinia4umer.net Empty

  Lidhja e afërt e motrave në Islam


Sira dhe histori të ndryshme0Muslimanja508Mon Jan 05, 2009 5:32 am
Muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: